הצהרה משפטית

שיתוף בידע ומידע באמצעות סרטוני תוכן, וובינרים, הרצאות לקהל העסקי והפרטי, מידע בדיוור אלקטרוני, שירותי הדרכה, סיוע וייעוץ לעסקים, שירותי ניהול חיצוני, אבחון עסקי, שיטת צ.מ.ח, שיטת מקצוען מעשי, הערכות שווי , מחקר, הרצאות, חיזוי עתיד עסקי, הערכות עסקיות, המלצות וייעוץ אישי ועסקי, הודעות שיווק ומכירות, ושירותים נוספים המוצעים על ידי עוזי בציר ו/או  גומאבי גרופ בע"מ והפעילויות המבוצעות ישירות ובאמצעות נותני שירותים אחרים של גומאבי גרופ בע"מ או עוזי בציר ביחד או לחוד, בין אם הן מוגשים בחינם ו/או שאינם בחינם (להלן: "התוכניות המיוחדות").
יש להתייחס לתכניות המיוחדות כאל שאיפה לקדם בעלי עסקים ואנשים פרטיים לשפר את מצבם העסקי והאישי. ההצהרות מיועדות למטרות מוטיבציה ומגיעות כקריאה לאדם לנקוט בפעולה. כל התוצאות והיתרונות שעשויים להגיע או לא להגיע, עלולים להתבסס על אחד או שילוב של הבאים:  הרצון והיכולת האישית של הפרט, מוסר העבודה שלו, רמת הידע ניהולי, הכישורים אישיים והעסקיים, הניסיון האישי והעסקי, רמת המוטיבציה, החריצות, היכולת והמחויבות שלו לעסק ולהתפתחותו האישית ו/או לכל הגורמים אחרים שעליהם נסמך הפרט זמן שהוא משתמש או מיישם רעיונות מהשירות/ים והמוצר /ים בתוכניות המיוחדות. 

מכאן, שאין התחייבות כי את/ה באופן אישי ו/או העסק שלך ו/או כל סניף אחר הקשור אליך שהתקשר אל התוכניות המיוחדות תשיג/ו לבד או ביחד  כל תוצאה ספציפית. אין לראות בהצלחות, בהמלצות ובתוצאות החריגות או הרגילות שהושגו על ידי אחרים בתוכניות המיוחדות כערובה לכך שגם את/ה או אחר/ים המקושרים אליהן ישיג/ו את אותן תוצאות. מידת ההצלחה שאת/ה עשוי להגיע אליה או לא להגיע אליה עלולה  ויכולה להיות זמנית, קח/י בחשבון שיכולים להיות סיכונים ואירועים בלתי צפויים (חיצוניים ופנימיים) שעשויים להשפיע על היכולת שלך להשיג תוצאות כלשהן.
את/ה מסכימ/ה כי גומאבי גרופ בע"מ ו/או עוזי בציר ביחד או לחוד – אינם אחראים בשום אופן וצורה למעשיך ולתוצאותיך. ההחלטה שלך להצטרף לאחת מן התוכניות המיוחדות ו/או להשתמש במוצרים ובשירותים או ליישם רעיונות הנובעים מהן ו/או להשתמש בכלים ושיטות המוצגים בהן או המתפרשים מהן צריכה תמיד להיות מבוססת על הערכה אישית שלך (או של יועץ מטעמך) עליך לקחת בחשבון מלא, את ההשלכות, לעשות הערכת מצב בדיקת נאותות וכל דבר אחר שנדרש לדעתך.

יש לך שאלות על אחת התוכניות של גומאבי גרופ בע"מ ו / או עוזי בציר ביחד ו / או בנפרד? האם את/ה תוהה כיצד ו / אם את/ה י תוכל/י להשתמש בהן או שהם מתאימים לך?

התקשרו אלינו למספר:03-7220511 ונשמח להתייחס לשאלות שלך, לדון ביעדים שלך וגם לבדוק כיצד נוכל לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה למדיניות פרטיות באתר